Menu

Aktuálně

Léto 2021 na lodičkách

Léto 2021 na lodičkách

1.6.2021 | 

Vážení návštěvníci, milí příznivci a přátelé,

pevně věříme, že jsme z nejhoršího covidového období venku a zavírání již bylo dost, je tedy načase naopak již konečně otevřít!  Rádi bychom tak učinili na konci června a co nejsrdečněji Vás tímto zveme za zábavou do Karlova údolí.

Sobota 26.6.2021 se ponese v hudebním duchu, počínaje hardrockem v podání osvěčené šenovské kapely Angelic project a konče country zpod strun kapel, jako je Ruksak a Countryband Bělá. V neposlední řadě se představí rovněž vycházející hvězda Stellar, aneb všestranná kapelka, zlehounka se formující v uměleckém prostředí Jablonce nad Nisou.

Na neděli 27.6.2021 je připraveno hned několik soutěžních klání. To nejdůležitější se odehraje na lodičkách - jako souboj učitelských sborů obou šluknovských škol - tipnete si, které družstvo zvítězí? Dále Vašim uším zalahodí varnsdorfské Náhodou a v neposlední řadě, především pány kluky čeká podívaná v podobě prvního potočního trialu RC OFF-ROAD modelů v Karlově údolí.

To vše bude po oba dny protkáno bohatým programem pro děti pod taktovkou našich přátel z SHŠ Garde ze Cvikova a průběžným vyprávěním o historii i budoucnosti Karlova údolí s výstavou uměleckých děl a fotografií v parku.

 

Těšíme se na Vás a přejeme již nyní krásné léto z Karlova údolí!

Velikonoce 2021

Velikonoce 2021

3.4.2021 | 

Milí přátelé, vážení hosté,

situace kolem koronaviru nám sice nadále neumožňuje se volně scházet, přesto přejeme všem krásné Velikonoce a naději na lepší zítřky ve znamení křestanské tradice, kdy byl Ježíš Kristus vzkříšen pro záchranu každého, kdo v něj věří. Sešli jsme se tedy opět pouze s rodinou a na výsledek odkazujeme ve videu na našem youtube kanálu :-).

Vánoční pozdrav 2020 z Karlova údolí

Vánoční pozdrav 2020 z Karlova údolí

5.12.2020 | 

Vážení přátelé, milí příznivci a hosté,

po dešlím hloubání a dloubání jsme dospěli ke smutnému závěru, že s ohledem na všeobecné podmínky scházení (dosud i přes zlepšení koronavirové situace v Čechách nadále není povoleno shromažďování více než padesáti osob na venkovních akcích) i s ohledem na neuspokojivou situaci v sousedním Německu, odkud jsou mnozí naši přátelé a pomocníci, se letošní vánoční setkání neuskuteční.

Máme s rodinou i přáteli z širšího týmu stále před očima fajn setkání z loňska i smělé plány na letošek, leč 'není vždy slunce na obloze'... Nevěšíme ovšem hlavu a posíláme, jak je dnes populární - online z obýváku - vřelý vánoční pozdrav všem blízkým i vzdáleným!

 

Přejeme mnoho štěstí, zdraví, hojnosti a dovolíte-li to takto vyjádřit - 'Božího pokoje a požehnání' do letošních svátků vánočních a úspěšný rok 2021!

Martin a Ema s rodinou a celý podpůrný tým z Karlova údolí.

Jaro 2020

Jaro 2020

20.3.2020 | 

Vážení přátelé a příznivci, hlásíme se s aktuálními informacemi.

Momentálně nám restriktivní opatření kolem šířícího se koronaviru trochu komplikují možnost pravidelných návštěv a činnost na obnově areálu, nicméně hned, jakmile bude stav nouze ukončen, bude naplánována velká oslava... tolik prozatím k veřejným akcím, konkrétní plány jsme s ohledem na aktuální situaci prozatím pozastavili :-(.

 

O dalším dění se více dočtete v sekci BLOG http://www.karlovoudoli.cz/blog.

PF 2020

PF 2020

20.12.2019 | 

Vážení přátelé, milí hosté,

loučíme se touto cestou s rokem 2019 a přejeme všem mnoho úspěchů, štěstí, zdraví a spoustu energie do roku 2020!

Vánoční procházka do Karlova údolí 2019

Vánoční procházka do Karlova údolí 2019

25.11.2019 | 

Vítejte v Karlově údolí dne 14.12. od 16 hodin!

Na co se letos můžete těšit?

Především na pohodovou vánoční atmosféru v (doufejme) zasněženém parku Karlova údolí s poslechem známějších i méně známých vánočních písní. Chybět nebude ani horký svařák a další dobrůtky, trocha vyprávění o uplynulém období a seznámení s výzvami budoucími. No a pokud se zadaří, bude i malé překvápko navíc, ale to už bychom předbíhali :-).

Na vánoční setkání se těší Martin, Ema, kapela a celý podpůrný tým.

Podzimní klip z Karlova údolí

Podzimní klip z Karlova údolí

9.11.2019 | 

Milí přátelé Karlova údolí, hudby a písní Marcela Zmožka,

Budova někdejších lázní Karlovo údolí vypadá prozatím stále neutěšeně a ačkoliv máme ještě letos v plánu opětovně provizorně zakrýt střechu před její plánovanou rekonstrukcí, může být takovýto havarijní stav někdy i výhodou.

Důvodem je milá návštěva a s ní související natáčení hudebního klipu, které se uskutečnilo dne 26.9.2019. Zavítal k nám totiž na doporučení pana Pražáka hudební skladatel a interpret Marcel Zmožek s přáteli a týmem natočit klip ke své nejnovější písni 'Nade mnou'.

Musím říci, že den strávený s Marcelem a jeho přáteli byl moc fajn a také tímto ještě jednou moc děkujeme za krásné melancholické záběry z místa a z kdysi velkolepého tanečního sálu, jehož trosky nyní jen smutně vykukují zpod propadlé střechy se ztichlým pódiem v pozadí.... Níže a v sekci Galerie odkazujeme na klip a zdravíme všechny!

https://www.youtube.com/watch?v=UFB2AJjcDPE

Hudební minifestival 3.8.2019 / 15hod

Hudební minifestival 3.8.2019 / 15hod

13.7.2019 | 

Vážení přátelé,

uprostřed parného léta (snad počasí vyjde :-) chystáme opět malý hudební festiválek, kam jste všichni srdečně zvání.

Kromě příjemného posezení a zajímavé muziky se můžete těšit na:

- malou pivní artistickou produkci

- novinky z Karlova údolí

- pivko (Cvikov 12°), bramboráčky a dobdou náladu

- a v neposlední řadě i na náš nový miniobchůdek se šperky z Karlova údolí

 

Tešíme se na Vás!

Výsadba zeleně

Výsadba zeleně

10.6.2019 | 

Vážení přátelé a milí hosté,

v dubnu jsme slavnostně zahájili sezonu velkým úklidem a započali s výsadbou zeleně. Pro úspěch a kladné ohlasy zůčastněných Vás zveme na pokračování, které se bude konat již v nadcházející sobotu, 22.6. opět od dopoledních až do večerních hodin. Začínáme cca v 10h, každý je srdečně vítán.

Za tým spolupracovníků zdraví Martin a Ema.

Vítáme jaro 2019

Vítáme jaro 2019

7.4.2019 | 

Vážení přátelé a milí hosté,

Zima utekla a sláva, jaro je tu ...i se všemi svými krásami, rozkvétáním rododendronů zpěvem ptáků a zurčením potůčku, vše je nádherně čerstvé, zelené a ty vůně, prostě nádhera!

Začínáme tentokrát trochu nostalgicky a sice výstavou fotografií v Loretě Rumburk. Srdečně Vás na ni zveme a samozřejmě Vás co nejsrdečněji zveme i do samotného Karlova údolí, abyste mohli sledovat další obrázky, tentokrát již naživo i se všemi jarními vůněmi a pohodou. O sobotách nám opět můžete fandit při práci, pochutnat si na bramboráčku, kávičce a vše nakonec zapít kofolou či vlahým pivečkem ;-).

Zároveń již chystáme další společenské akce, o zábavu nebude nouze. Začneme velkým jarním úklidem ve dvou celodenních akcích, spojených s dobročinnou výsadbou nové zeleně a sice v termínech 27.4. a 18.5., pod sloganem 'Zasaďte si v Karlově údolí vlastní strom!' Bližší informace a letáček uveřejníme koncem následujícího týdne. Časy zahájení budou vždy od 10 hod, výsadba pak od 14 hod a uzavřeme táborákem s buřtíky a kytarou. Všichni dobrovolníci, nadšenci a milovníci přírody jsou srdečně zváni.

12 3 »

Copyright © 2021 | Karlovo údolí